Additional information
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Brand Name | unift |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Model Number | ASS2022110409+2019061301-1-G |
| Style | TRENDY, Fashion, casual jewelry |
| Shapepattern | Figure |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Party |
| Chain Type | Link Chain |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| Color | Steel, gold color |
| Wholesale | Yes |
| Dropshipping | Yes |
| Necklace Length | 45+5cm |
| Fade or not | never fade |
| Gift on | Mother's Day, Birthday, Christmas gift |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.