Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| Brand Name | Toyouth |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Elegant fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Microfiber, Elastane |
| Pattern Type | Striped |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Office |
| Model Number | 8621032 |
| Fit Type | Regular Fit |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |










Reviews
There are no reviews yet.