Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand Name | Tonngirls |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Y2k |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | De(origin) |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Striped |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | ARt |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | O1962 |
| Fit Type | regular |
| Dropshipping | offer |
| Wholesale | offer |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.