Description



Not Cotton!!!!














Not Cotton!!!!



Not Cotton!!!!














| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 1 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Spring & Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Drop-shoulder |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Modal |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Halloween, Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | ZZWP0581 |
| Fit Type | Loose |
| Disney | The Nightmare Before Christma |
| type | Jack Skellington |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"43", "inch":"16.93"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"44", "inch":"17.32"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"46", "inch":"18.11"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"49", "inch":"19.29"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"51", "inch":"20.08"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.