Description

SIZE (Unit: CM): S,M,L
S : Bust:90CM Waist:60-64CM Length:45CM
M : Bust:94CM Waist:64-68CM Length:46CM
L : Bust:98CM Waist:68-72CM Length:47CM
Note:( 1 CM =0.39 Inch, 1 Inch = 2.54 CM)








































SIZE (Unit: CM): S,M,L S : Bust:90CM Waist:60-64CM Length:45CM M : Bust:94CM Waist:64-68CM Length:46CM L : Bust:98CM Waist:68-72CM Length:47CM Note:( 1 CM =0.39 Inch, 1 Inch = 2.54 CM)

SIZE (Unit: CM): S,M,L
S : Bust:90CM Waist:60-64CM Length:45CM
M : Bust:94CM Waist:64-68CM Length:46CM
L : Bust:98CM Waist:68-72CM Length:47CM
Note:( 1 CM =0.39 Inch, 1 Inch = 2.54 CM)








































| Weight | 0.170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 1 cm |
| Brand Name | Talenza |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | High Street |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Asymmetrical |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Skew Collar |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.