Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | loribindwood |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Acrylic |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Hunan |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | knitted |
| Pattern | SLIM |
| Percentage of Material | 81%-90% |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| new winter casual thicken sweaters | korean elegant slim plus velvet pulls |
| warm soft Turtleneck knit pullover tops | blusas de frio feminino para o inverno |
| classic solid bottomed poleras mujer | slim stylish knitwear plush velvet lined tops |
| fashion add velvet poleras mujer | O-neck sueters de mujer moda |
| basic moletom feminino jersey | turtleneck sueter invierno mujer |











Reviews
There are no reviews yet.