Description




































| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19 × 5 cm |
| Brand Name | JKLVZOE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sporty |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Letter |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Fit Type | regular |
| Los Angeles 79 Print | Stripe T-shirt For Women |
| V-Neck Short Sleeve Tees | Sports Football Jersey Y2K |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"XXS", "vid":4181}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"126", "inch":"49.61"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.