Description










































| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand Name | hirigin |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Vintage |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Square Collar |
| Model Number | Women Milkmaid T-shirt |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.