Additional information
| Weight | 0.194 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | 100% Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Beach |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"44", "inch":"17.32"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"46", "inch":"18.11"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"49", "inch":"19.29"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"53", "inch":"20.87"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"56", "inch":"22.05"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.