Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | NONE, QIAO |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Material | CLAY |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | fashion |
| Style | TRENDY |
| Item Type | DIY Jewelry Package |
| DIY Jewelry Package Type | Other |
| Occasion | Party |
| is_customized | No |
| Gender | Women |
| Included Additional Item Description | Clay Beads Kit |
| Model Number | PC-04 |
| Item | Clay Beads Bracelet Making Kit |
| Size | 6mm |
| Hole size | 2mm |
| Free gift | Elastic Bracelet String |
| Feature | Made with durable polymer clay that is long-lasting and easy to work |
| Application | Perfect for making friendship Bracelet |










Reviews
There are no reviews yet.