Description


















| Weight | 1.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | RENJIAO |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Genuine Leather |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | Yes |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Slip-On |
| Season | Spring/Autumn |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Rubber |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Genuine Leather |
| color | black white |
| price | cheap whosale |
| size | plus size large size 42 43 44 |
Reviews
There are no reviews yet.