Description
































































































| Weight | 0.130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 16 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Streetwear |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Model Number | AE054 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.