Description
























































| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | Corduroy |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper fixing method | stitching |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| With Platforms | No |
| Insole Material | Fabric |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Lining Material | NONE |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.