Description






















[xlmodel]-[photo]-[0000]






















| Weight | 0.380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Department Name | Adult |
| shun xing | 3018 |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | 2024120602 |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Cover Heel |
| Style | Fashion |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | True to Size |
| Platform Height | 0-3cm |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Heel Type | Flat with |
| High-concerned chemical | None |
| Dressing style | other |
| Lining-Genuine Leather Type | Pigskin |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Upper Material | Genuine Leather |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Insole Material | Pigskin |
| Occasion | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | sandals |
| Sandal Type | Basic |
| Outsole Material | Rubber |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Closure Type | Hook & Loop |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.