Description
Size
Dear friends, We Can Support Dropshipping And Wholesale. if you need, please contact our customer service ,We will add inventory for you and provide a best price!








































Size Bust:104cm Waist:66-100cm Sleeves:64cm Length:134cm Note!!! Dear friends, We Can Support Dropshipping And Wholesale. if you need, please contact our customer service ,We will add inventory for you and provide a best price!
Size
Dear friends, We Can Support Dropshipping And Wholesale. if you need, please contact our customer service ,We will add inventory for you and provide a best price!








































| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | SR.Singreiny |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Viscose |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | Slash Neck |
| Decoration | Tierred |
| Style | High Street |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Wrist |
| Release Date | Summer 2024 |
| Profile Type | A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"单一码", "vid":-1}]} |
Reviews
There are no reviews yet.