Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Pattern Them | Classic Style |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | Seeslim |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Model Number | XS015 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Hotsweet |
| Fit | True to Size |
| Material | COTTON, POLYESTER, Elastane |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Weight | 161g—180g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2025 |
| Gender | Women |
| Festival | Back to school season |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Home |
| Fabric Type | JERSEY |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Slim |











Reviews
There are no reviews yet.