Additional information
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Hooded |
| Collar | Hooded |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |










Reviews
There are no reviews yet.