Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | BKQU |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Material | POLYESTER |
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | BKQU |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Material | POLYESTER |
Reviews
There are no reviews yet.