Additional information
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Hollow Out |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"L", "vid":-3}]} |











Reviews
There are no reviews yet.