Description
Tops Size Information
S Bust 80cm Shoulder 33cm length 49cm sleeve 57cm
M Bust 84cm Shoulder 34cm length 50cm sleeve 58cm
L Bust 88cm Shoulder 35cm length 51cm sleeve 59cm
XL Bust 92cm Shoulder 36cm length 52cm sleeve 60cm






Tops Size Information S Bust 80cm Shoulder 33cm length 49cm sleeve 57cm M Bust 84cm Shoulder 34cm length 50cm sleeve 58cm L Bust 88cm Shoulder 35cm length 51cm sleeve 59cm XL Bust 92cm Shoulder 36cm length 52cm sleeve 60cm
Tops Size Information
S Bust 80cm Shoulder 33cm length 49cm sleeve 57cm
M Bust 84cm Shoulder 34cm length 50cm sleeve 58cm
L Bust 88cm Shoulder 35cm length 51cm sleeve 59cm
XL Bust 92cm Shoulder 36cm length 52cm sleeve 60cm






| Weight | 0.230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | Miss Tough |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Folds |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 221g—240g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | 259121L |
| Fit Type | regular |
Reviews
There are no reviews yet.