Description
























































| Weight | 0.340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | mooclound |
| Style | Casual |
| Age | Middle Age |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Summer |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Wide leg Jeans |
| Thickness | Standard |
| Release Date | Summer 2024 |
| Waist Type | high |
| Model Number | BLG-P0A3610A |
| Item Type | Jumpsuits&Rompers |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | full length |
| Gender | Women |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Type | JUMPSUITS |
| Fit Type | Slim |
| Length | full length |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XL", "vid":-4}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XXL", "vid":-5}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XXXL", "vid":-6}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"4XL", "vid":-7}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"5XL", "vid":-8}]} |
Reviews
There are no reviews yet.