Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 3 cm |
| Brand Name | Anicenice |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | High Street |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Office |
| Material Composition | Cotton |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Valentine's Day |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"132", "inch":"51.97"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.