Additional information
| Weight | 0.469 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Decoration | Spliced |
| Collar | IRREGULAR |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | fashion |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Autumn |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Gender | Women |
| Model Number | 190418 |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"132", "inch":"51.97"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |








Reviews
There are no reviews yet.