Additional information
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Age | 18-24 years old |
| Season | Summer |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| Decoration | NONE |
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Age | 18-24 years old |
| Season | Summer |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| Decoration | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.