Description
















One Size: recommended weight:40-62kg
| Weight | 0.080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Formal |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Embroidery |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Lace |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Elastane, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 50g—80g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Occasion | Music Festival |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"85", "inch":"33.46"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.