Additional information
| Weight | 0.260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | WANWANAPRCOT |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool, Microfiber, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Pattern | Loose-fitting |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"84-88", "inch":"33.07-34.65"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"90-92", "inch":"35.43-36.22"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"94-96", "inch":"37.01-37.80"}, "size":"XL", "vid":-4}, {"length":{"cm":"98-100", "inch":"38.58-39.37"}, "size":"XXL", "vid":-5}]} |











Reviews
There are no reviews yet.