Additional information
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | MAXAKG |
| Waist Type | MID |
| Style | High Street |
| Length(Bottoms) | Ankle-Length |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| High-concerned chemical | None |
| Seam | SEAM |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Thickness | Thin |
| Item Type | leggings |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 1 |
| Spandex | Spandex(10%-20%) |
| Fabric Type | Lace |
| Hip-Style | regular |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"89", "inch":"35.04"}, "size":"单一码", "vid":-1}]} |











Reviews
There are no reviews yet.