Description
welcome to my shop
any question,please contact me,thank you!




























































































welcome to my shop any question,please contact me,thank you!
welcome to my shop
any question,please contact me,thank you!




























































































| Weight | 0.750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Brand Name | SZSGCN |
| Dressing style | Formal Wear |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 5-7cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Basic |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Party |
| Upper Material | Patent Leather |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Sexy |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PU |
| Model Number | 34-43 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Platform |
| Insole Material | Rubber |
Reviews
There are no reviews yet.