Additional information
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | POLYESTER |
| Collar | V-Neck |
| Length | Ankle-Length Pants |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Style | basics, Pajama Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Season | Spring |
| Craft of Weaving | Knit |
| Obscene Picture | No |
| Gender | Women |
| Model Number | SY29A |
| Item Type | PAJAMAS |
| Material Composition | POLYESTER 100% |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Style 1 | Long sleeved pajamas |
| Style 2 | Dyeing Nightwear |
| Style 3 | V-neck pajamas |
| Style 4 | Home Clothing |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"64.5", "inch":"25.39"}, "size":"M", "vid":-1}, {"length":{"cm":"66.5", "inch":"26.18"}, "size":"L", "vid":-2}, {"length":{"cm":"68.5", "inch":"26.97"}, "size":"XL", "vid":-3}, {"length":{"cm":"70.5", "inch":"27.76"}, "size":"XXL", "vid":-4}]} |











Reviews
There are no reviews yet.