Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 1 cm |
| Brand Name | FZZSHPWL |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |






Reviews
There are no reviews yet.