Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | IYKWIM |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | beads |
| Item Weight | 10-90g |
| Model Number | Y0001 |
| Outer Diameter | 8mm |
| Stone Name 1: | Tiger Eye/Agate/Amazonite /Turquoise/Aventurine/Obsidian/Onyx |
| Stone Name 2: | Jasper/Quartz/Hematite/Jade/Amethyst/Crystal |
| Stone Name 3: | Frost Cracked/Rose Quartz/ |
| Stone Name 4: | Lapis Lazuli/ Jasper Stone/Labradorite |
| 4mm 88 to 91pcs/6mm 59 to 61pcs | 8mm 45 to 46pcs/10mm 36 to 37pcs |
| 12mm 29 to 30pcs | Stye: Dull Polish Matte Frosted Stone beads |
| Jewelry Type 1: | Charms Bracelet, Accessories |
| Jewelry Type 2: | Beads for jewelry making |
| Jewelry Type 3: | Spacer Beads |
| Jewelry Type 4: | Handmade by hand DIY Bead Perles |
| Jewelry Type 5: | Women's Bracelet Necklace |





Reviews
There are no reviews yet.