Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 3 cm |
| Brand Name | Aovvoa |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stone, Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | beads |
| Model Number | natural stone beads |
| Item Weight | 30g |
| Outer Diameter | 3mm |
| Feature | Natural stone beads |
| For | Jewelry making |
| Use for | DIY bracelet necklace |
| Style | Loose spacer beads |
| Size | 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Stone Name 1 | Lava stone/agates/malachite/Tiger Eye |
| Stone Name 2 | jades/turquoises/Tourmaline/Alabaster |
| Type 1 | Stone bead |
| Type 2 | Beads for jewelry making |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.