Description


























































































































| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2024 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Regular Fit |
| pattern | Printing |
| Sourcing Categories | [quotient] spot goods |
| [ Law] Product category | T-shirt |
| Edition | Self-cultivation type |
| Style type | Temperament commuting |
| Collar type | Round collar |
| Fabric name | cotton |
| Sleeve type | Regular sleeve |
| Applicable gender | female |
| Applicable age | Adult |
| Listed year / season | Summer 2018 |
| style | Lightly cooked |
| Process | Printing / Dyeing |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.