Additional information
| Weight | 0.260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | ARt |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 101g—120g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | 108869 |
| Fit Type | Loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.