Additional information
| Weight | 1.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | other |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Men |
| Material | POLYESTER |
| Choice | yes |
| Weight | 1.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | other |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| High-concerned chemical | None |
| Department Name | Men |
| Material | POLYESTER |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.