Additional information
| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | mauroicardi |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | Off The Shoulder |
| Fabric Type | Velvet |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Square Collar |
| Decoration | Backless |
| Style | Commute |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | Polyester Fiber |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All Season |
| Closure Type | Zipper |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Spring 2025 |
| Profile Type | X |
| Model Number | N24C011002 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| number | 850130253629 |
| KG | XS= 1.099 kg XXL=1.175 kg |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80-88", "inch":"31.50-34.65"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"84-92", "inch":"33.07-36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"88-96", "inch":"34.65-37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92-100", "inch":"36.22-39.37"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"96-104", "inch":"37.80-40.94"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"100-108", "inch":"39.37-42.52"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |






Reviews
There are no reviews yet.