Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | Matakawa |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Button |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Square Collar |
| Occasion | Home |
| Model Number | 19Q339 |
| Fit Type | Slim |










Reviews
There are no reviews yet.