Description

This shoe size is relatively small.
If your feet are overweight the shoe should be one size larger







































































This shoe size is relatively small. If your feet are overweight the shoe should be one size larger








































































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Whether with metal toe cap | No |
| Flats Type | Basic |
| Upper Material | Microfiber |
| Department Name | Adult |
| Toe Shape | Pointed Toe |
| Outsole Material | Rubber |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring/Autumn |
| Occasion | Dress |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Gender | Women |
| Whether waterproof | Yes |
| Lining Material | PU |
| Item Type | flats |
| Fashion Element | Shallow |
| Insole Material | Sheepskin |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | shoes for women |
| Fit | True to Size |
| time to market | 2025 summer |
| appropriate season | summer, spring, autumn, |
| style | Simplicity, elegance, personality |
| shoes for women | Women's loafers |
| zapatos para mujer | mocasines |
| sapatos feminino | personality flat shoes |
| chaussure femmes | elegant Mary Jane shoes |
| heel height | 2cm |
Reviews
There are no reviews yet.