Additional information
| Weight | 0.554 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 13 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Extra-Heavy (Fabric Weight > 320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Decoration | Zippers |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |









Reviews
There are no reviews yet.