Description












































































































































Dear: It has no switch in this. It depend on electromagnetic induction. When you put on the shoes,it will light. when you put off the shoes,it will put out. We have two kinds of shoes.One kind have no LED and the others kind have LED. When you choose the shoes,please see the note. Welcome.












































































































































| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | Voesnees |
| Dressing style | Formal Wear |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 3-5cm |
| High-concerned chemical | None |
| Sandal Type | Ankle-Wrap |
| Upper fixing method | sticking |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Party |
| Upper Material | PVC |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Back Counter Type | Front & Rear Strap |
| Pattern Type | Solid |
| Side Vamp Type | Open |
| Fit | True to Size |
| Style | Sexy |
| Heel Type | Thin Heels |
| Lining Material | PVC |
| Model Number | V3499 |
| Item Type | sandals |
| Fashion Element | Platform |
| Insole Material | Microfiber |
| Season | summer sandals |
| color | as picture shown |
| size | 34-43 |
| Listing of the year season | sandalias mujer 2019 |
| Fashionable element | Platform |
| gender | women sandals |
| Place of Origin | Guangzhou, China (Mainland) |
| Heels Height | 13cm |
| Platform | 3cm |
| type | Car Models Shoes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"21.5", "inch":"8.46"}, "size":"4", "vid":153}, {"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"4.5", "vid":200000285}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"5", "vid":698}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"5.5", "vid":200000286}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"6", "vid":1394}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"6.5", "vid":200000287}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"7", "vid":3434}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"7.5", "vid":200000288}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"8", "vid":699}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"8.5", "vid":200000289}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"9", "vid":350262}, {"length":{"cm":"27", "inch":"10.63"}, "size":"9.5", "vid":200000290}]} |
Reviews
There are no reviews yet.