Description










































































































| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | YBQJOO |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| Toe Shape | Round Toe |
| Outsole Material | Rubber |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Square Heel |
| Whether waterproof | No |
| Pump Type | Slingbacks |
| Fashion Element | Shallow |
| Season | Spring/Autumn |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Occasion | Office & Career |
| Model Number | 2024 |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | PVC |
| Closure Type | Slip-On |
| Item Type | Pumps |
| pattern | Solid color |
| Inner material | artificial leather |
| color | Black PA8L |
| Product category | Flat shoes |
| Upper height | Low help |
| Heel height | Middle heel (3-5CM) |
| Heel shape | Thick heel |
| Pop elements | shallow, coarse |
| style | nude shoes |
| Upper material | Microfiber |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22 cm", "inch":"22 cm"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.5 cm", "inch":"22.5 cm"}, "size":"35", "vid":-2}, {"length":{"cm":"23 cm", "inch":"23 cm"}, "size":"36", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23.5 cm", "inch":"23.5 cm"}, "size":"37", "vid":-4}, {"length":{"cm":"24 cm", "inch":"24 cm"}, "size":"38", "vid":-5}, {"length":{"cm":"24.5 cm", "inch":"24.5 cm"}, "size":"39", "vid":-6}, {"length":{"cm":"25 cm", "inch":"25 cm"}, "size":"40", "vid":-14}, {"length":{"cm":"25.5 cm", "inch":"25.5 cm"}, "size":"41", "vid":-15}, {"length":{"cm":"26 cm", "inch":"26 cm"}, "size":"42", "vid":-16}, {"length":{"cm":"26.5 cm", "inch":"26.5 cm"}, "size":"43", "vid":-17}, {"length":{"cm":"27 cm", "inch":"27 cm"}, "size":"44", "vid":-18}, {"length":{"cm":"27.5 cm", "inch":"27.5 cm"}, "size":"45", "vid":-25}, {"length":{"cm":"28 cm", "inch":"28 cm"}, "size":"46", "vid":-26}, {"length":{"cm":"28.5 cm", "inch":"28.5 cm"}, "size":"47", "vid":-27}]} |
Reviews
There are no reviews yet.