Additional information
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Flying sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | AY |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | High Street |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Hollow Out |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | LYCRA |
| Gender | Women |
| Model Number | KT07311 |
| Collar | O-Neck |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70-100", "inch":"27.56-39.37"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.