Additional information
| Weight | 0.374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 12 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Elegant fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Button |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Summer 2026 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.