Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 21 × 5 cm |
| Brand Name | DakunhuiLC |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Sexually Suggestive | No |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | Nightgowns, Nightgowns |
| Season | Summer |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Women, Women |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Decoration | Lace |
| Style | Sexy, Hot Erotic, sexy |
| Unit Type | piece |
| Package Size | 20cm x 20cm x 15cm (7.87in x 7.87in x 5.91in) |
| Thickness | thin, Thin |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.