Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 4 cm |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Brand Name | DakunhuiLC |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | 230923A |
| Style | basics |
| Material | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Sexually Suggestive | No |
| Thickness | normal |
| Season | Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Collar | round neck |
| Pattern Type | Letter |
| Item Type | PAJAMAS |
| Obscene Picture | No |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | Polyester |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.