Additional information
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 12 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.