Additional information
| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 3 cm |
| Brand Name | XPQBB |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Zippers |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Extra-Heavy (Fabric Weight > 320 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Model Number | O7044 |
| Yarn Thickness | Coarse yarn |
| color | white/gray/grey/coffee/khaki/beige |
| size | one size |
| gender | women/woman/female/ladies/mujer/lady/femme |
| season | winter/autumn/spring |
| style | korean/chic/fashion/solid |
| sweaters type | streetwear sweaters/casual sweaters/solid sweaters |











Reviews
There are no reviews yet.