Additional information
| Weight | 0.436 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 14 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | raglan sleeve |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Letter |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.