Description














| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 13 cm |
| Brand Name | ZOYLEIR |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Office |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74-78", "inch":"29.13-30.71"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"78-82", "inch":"30.71-32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82-86", "inch":"32.28-33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"86-90", "inch":"33.86-35.43"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.