Additional information
| Weight | 0.190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 cm |
| Brand Name | YEAE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Zippers |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Night Out |
| Material Composition | Viscose |
| Pattern | A-straight |
| Festival | Valentine's Day |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70", "inch":"27.56"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.